Twoje Pokerowe Błędy

Video Poker – czy to poker dla jednej osoby?

Poker to gra towarzyska. Aby rozegrać partię niezbędnych jest co najmniej dwóch graczy – stara zasada mówi oczywiście im więcej, tym lepiej. W pokera nie da się po prostu grać samemu. Czy aby na pewno? Czy jesteś na sto procent przekonany, że poker to gra, w której samodzielnie nie będziesz mógł się dobrze bawić i mile spędzić czasu?

Jak się okazuje również sympatycy indywidualnych rozrywek mogą spróbować swoich sił w pokerze. Wszystko to za sprawą jednej z najpopularniejszych maszyn slotowych na świecie a mianowicie video pokera. Zanim w Twojej głowie zapali się czerwona lampka ostrzegająca, że temat niebezpiecznie zbliża się w stronę hazardu pozwól na krótkie wyjaśnienie. O ile standardowe maszyny do video pokera rzeczywiście wymagają od nas zainwestowania pieniędzy, aby zagrać (przypominają standardowych jednorękich bandytów) to o tyle dzięki Internetowi znajdziesz wiele portali, roomów oraz miejsc, w których możesz grać bez ograniczeń, za darmo, korzystając z wirtualnych pieniędzy!

Video poker może okazać się naprawdę wyjątkową zabawą, świetnym połączeniem pokera oraz maszyn slotowych gwarantując ogromne pieniądze oraz skoki adrenaliny. Chcesz się przekonać? W takim razie daj szansę pokerowi wideo!

Czym jest video poker?
Ta specyficzna slotowa odmiana pokera bazuje na klasycznym dobieranym pokerze 5-kartowym. Maszyny tego typu po raz pierwszy pojawiły się wraz z popularyzacją jednorękich bandytów sterowanych komputerowo i posiadających elektroniczny wyświetlacz (w połowie lat 70-tych).

Zasady gry są niezwykle proste. Przed zawodnikiem wyświetla się pięć losowo wybranych kart, z których należy ułożyć układ. W tym momencie gracz ma możliwość wymiany dowolnej liczby kart. Po wymianie i wyświetleniu nowego zestawu kart na konto dopisywane są kolejne kredyty w zależności od wysokości zakładu oraz rodzaju układu, który wszedł lub są pobierane jeżeli żaden układ nie został trafiony.

To ile kredytów możemy zarobić przy jednym ruchu (spinie maszyny) zależne jest od tego jaki układ udało nam się trafić. Im mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia układu tym oczywiście wyższa wygrana. Trafienie pokera królewskiego można traktować praktycznie tak jak trafienie linii siódemek lub rozbicie banku przy grze na standardowych jednorękich bandytach.

Układy są tutaj dokładnie takie same jak w standardowym pokerze podczas gry nic więc Cię nie zaskoczy. Oczywiście w zależności od maszyny występować mogą dodatkowe bonusy lub układy niestandardowe dlatego przed grą zawsze warto dokładniej poznać zasady.

Gdzie mogę pograć w video pokera?
Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił w video pokerze wtedy stoi przed Tobą kilka różnych możliwości. Pomijając oczywiście grę na prawdziwe pieniądze w kasynach lub platformach pokerowych możesz sprawdzić największe pokoje internetowe – na pewno posiadają one w swojej ofercie grę na pieniądze wirtualne. Odwiedź stronę kasynoorzel.pl, aby dowiedzieć się więcej o slotach online.

Oprócz tego bez problemu w internecie znajdziesz ogromną ilość różnych flashowych gier online, w której poker wideo będzie motywem przewodnim.